Apex Legends Mobile Beta Testleri Bu Bahar Başlıyor

Hızlı ve uygun fiyatlı VDS Sunucular Hostingtry.com Ücretsiz 5 Saatlik sunucular https://hostingtry.com

 

Respawn, Apex Legends Mobile için ilk bölgesel beta testlerinin bu baharda başlayacağını duyurdu. Şimdilik, testler Hindistan ve Filipinler’e özel ancak Respawn diğer bölgelere de yayılmayı planlıyor.

Apex Legends oyun direktörü Chad Grenier, “Apex Legends Mobile, telefonda kullanılabilen en gelişmiş battle royale savaşıyla sonuçlanan akıcı kontroller ve özenli optimizasyonlarla dokunmatik ekranlar için özel olarak tasarlanmıştır” dedi. “Bu, Apex Legends’ın yeni bir sürümü, ancak orijinaline sadık kalıyor.”

Apex Legends Mobile için bölgesel beta testlerinin ilki yalnızca Android için geçerli olacak. Test genişledikçe yeni bölgelerin yanına iOS desteği de eklenecek.

Yeni bir oyun olarak Apex Legends Mobile, Apex Legends’ın Xbox, PlayStation, PC ve Switch sürümleriyle çapraz oynamayı desteklemeyecektir. Ek olarak, Apex Legends Mobile kendi benzersiz savaş geçişlerine, koleksiyon kozmetiklerine ve açılabilir özelliklere sahip olacak.

Hızlı ve uygun fiyatlı VDS Sunucular Hostingtry.com Ücretsiz 5 Saatlik sunucular https://hostingtry.com

Apex Legends Mobile piyasaya çıkana kadar, Apex Legends’ı hareket halindeyken gerçekten oynamanın tek yolu Switch kullanmaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir